ATARI PONG

Erakordselt lihtne, kuid lõbus ja sõltuvust tekitav elektrooniline tennise mäng, kus kaks mängijat keerutavad nööpe, mis kontrollivad nende mõla vertikaalset liikumist ja digitaalset palli edasi-tagasi. Atari Pong oli ajalooline mega-löök, mis käivitas videomängude tööstuse ja määratles selle ruumi popkultuuri ajaloos.

Atari Pong sobib suurepäraselt ettevõtele suvepäevadele, sünnipäevadele ja suures pildis kõigile suurüritustele, kus soovitakse üksteiselt mõõtu võtta. 

SISYFOX

Sisyfox on kaasahaarav moderne videomäng. Liikumist ja rõõmu pakkuv mäng sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele. Mängu eesmärgiks on palli lükkamise abil läbida erinevate maastikutega takistusrajad. Mängude valik uueneb regulaarselt, säilitades huvi ja põnevuse. Mäng arendab koordinatsiooni ja motiveerib liikuma ning sobib ideaalselt ettevõtete puhkenurkadesse, mängutubadesse, taastusravikeskustesse ja lasteasutustesse. 

Mäng ühildub projektoriga, televiisori ekraaniga ja nutiseadmega. Komplekti kuuluvad pall, palliraam ja mängutarkvara. Pall on valikus kahes erinevast suuruses.

 

Loo kaasaegne ja põnev mängukeskkond vaid neljale ruutmeetrile!

Gameking


Valukoja 8
Ülemiste City
11415 Tallinn

Avatud kokkuleppel E–R

E-post: myyk@gameking.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 Borealis Holding OÜ