MÄNGUALADE EHITUS

Kui sul on soov oma kaubanduspinna, kohviku või mõne muu asutuse laste mängunurk muuta omanäoliseks ja olemasoleva interjööriga lõimuvaks, siis meie saame aidata.

NALI mängunurgad sobivad absoluutselt igale poole isegi siis, kui põrandapinnast jääb ruumi väheks. Tugevate suhete loomiseks kliendiga on meie jaoks äärmiselt oluline paindlikkus ning seda just eelarve osas. Tänu meie suurele tootevalikule NALI Mängusarja mängude osas, suudame kliendi eelarvest lähtuvalt leida alati parimad võimalused, et mängunurk oleks huvitav, lõbus ja esinduslik.

Kollide%20planeet_edited.jpg

Meie tootekataloogis

on suur valik erinevaid mängukollektsioone

Mängunurk vabale seinapinnale

Tihtipeale on ruumipuudus suurim murekoht miks ei eksisteeri väiksemates kohvikutes mängunurkasid. Lauad, toolid, riiulid ja kapid nõuavad märkimisväärselt põrandapinda, mida on raske loovutada. NALI Mängusari on siinkohal suurepärane alternatiiv. Kui on olemas vaba seinapind, siis mängunurga loomiseks on sisuliselt kõik nõuded täidetud.
66419599_2267110593343937_84052223379552

Mängunurgad keskustele, lasteaedele ja suurematele pindadele

Pole oluline, kas teie potentsiaalse mängunurga pindala on 1-, 10- või 100 ruumeetrit, aidata saame me alati. Lisaks mängupaneelidele ja interaktiivsetele mängudele on meie tootevalikus ka vahendid, mis võimaldavad mängunurkades kasutada kehalist aktiivsust.
IMG_3464.JPG

Gameking


Valukoja 8
Ülemiste City
11415 Tallinn

Avatud kokkuleppel E–R

E-post: myyk@gameking.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 Borealis Holding OÜ