MASSAAŽITOOLID
ÄRIPINNALE

Vending-massaažitool pakub Sinu kaubanduskeskuse, hotelli, mängutoa või mis tahes muu avaliku pinna külastajale võimaluse tüütu ootamine mõnusaks muuta ja kiirelt väsimust leevendada. Massaažitool on igakuise passiivse lisatulu allikas, mida on kerge hooldada ja odav üleval pidada.

Lihtsaim passiivse sissetuleku allikas

Pakub lisaväärtust ja pikendab kliendikogemuse kestvust

Kasutamata ruum või ala Sinu avalikul pinnal tähendab igakuist saamata jäänud tulu. Parim päev selle tulu teenima hakkamiseks oli eile; paremuselt teine päev selleks on õnneks aga täna. Vending-põhimõttel töötavad massaažitoolid on lihtne ja väga tulus viis passiivse sissetuleku teenimiseks: isegi siis, kui Sinu äripinnal asuvaid toole kasutab vaid kaks inimest päevas, teenid nende abil juba igakuist kasumit. Sealjuures teenib massaažitool Sulle ka kaudset tulu, sest hoiab kliendi kauem Sinu äripinnal, annab konkurentide ees eelise ja kutsub klienti tagasi ka järgmisel korral.

 

TOOTEVALIK

LOUNGE

ULTRA PLUS VENDING

See tipptasemel tehnoloogiat kasutav rohkete funktsioonidega massaažitool sisaldab kas mündilugejat või kupüürilugejat ja soovi korral ka mobiilimaksevõimalust või pangakaarditerminali. Ultra Plus Vending on täiuslik massaažitool nõudlikuma klientuuriga avalikule pinnale, sest täidab tänu oma kõrgkvaliteedilisele tehnoloogiale iga kliendi ootused ning meelitab neid seda lõõgastavat teenust korduvalt kasutama.

Naturaalse disaini saanud massaažitool Lounge on oma efektiivsete massaaživõtete ning nägemismeeli paitava välimuse poolest ideaalne tool keskmisest nähtavamale pinnale, tammepuidust ümbris annab võimaluse privaatsemalt nautida massaaži ja rahustada meeli. Massaažitoolile on kasutamismugavust silmas pidades võimalus integreerida viipemakse, mille puutetundlik ekraan ja häälkäsklused teevad tooli kasutamise äärmiselt lihtsaks.

Gameking


Valukoja 8
Ülemiste City
11415 Tallinn

Avatud kokkuleppel E–R

E-post: myyk@gameking.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 Borealis Holding OÜ