Gameking ja NALI mängusari on ettevõte Borealis Holding kaubamärgid, mis tegutsevad peamiselt Eesti ja Läti turul. Meie teenuste hulgast leiab huvitavaid ning meelelahutuslike tooteid, mis on peamiselt suunatud avalikele pindadele nn. kaubanduskeskused, kohvikud, arstikeskused, lasteaiad ja lennujaamad.

Meie tootevalikusse kuuluvad nii kaardi- kui mündimaksetel opereerivad massaažitoolid, mänguautomaadid, fotomasinad ning NALI mängusari.

Esita meile oma nägemus lapsesõbralikust ruumist ja meie aitame sul selle disainida ning sisustada vastavalt Sinu eelarvele ja klientide ootustele.

MEIE KLIENDID

"Meie kaubanduskeskuse ja ettevõtte Borealis Holding OÜ koostöö sai alguse 2017. aastal. Sellest ajast on mänguseadmed ja laste mängud, mille tunneme ära NALI MÄNGUSARI ja GAMEKING kaubamärkide järgi, lõbustanud ja naerutanud meid külastavaid lapsi. Tänu partnerile on innovaatilised ja lapsi haaravad mängud loonud meie kaubanduskeskusest rohkem laste- ja peresõbralikuma keskkonna. Eeskujuliku maksekultuuri ja pikaajalise kogemusega nii Eesti, kui Läti turul on Borealis Holding OÜ meie partner keda soovitame ka teistele äripindadele!"

HUVITAVAID FAKTE

101

KAUBANDUSKESKUST
ÄRIPINDA 
SPORDIHOONET

307

 MÄNGUAUTOMAATI

119

MASSAŽITOOLI

EESTIS JA LÄTIS

15

RAJATUD
MÄNGUALA

Gameking


Valukoja 8
Ülemiste City
11415 Tallinn

Avatud kokkuleppel E–R

E-post: myyk@gameking.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 Borealis Holding OÜ